מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

AMG משכנתאות

AMG משכנתאות (מקבוצת AMG) הוקמה בשנת 2004. בעמוד החברה נכתב כי היא מעניקה ללקוחות ליווי לכל אורך שלבי ההלוואה השונים, בונה עבור לקוחותיה תמהיל הלוואה המתאים למצבם הפיננסי והאישי ואף חוסכת ללקוחותיה את “הצדדים הטכניים” בכך שהיא מטפלת במקומם בבירוקרטיה. החברה מייצגת את לקוחותיה מול הגופים השונים – בנקים וחברות ביטוח כאחד ומשיגה עבורם את תנאי ההלוואה הטובים ביותר, לטענתה.

החברה פועלת על פי מודל אמריקאי המכונה “Broker Mortgage”, כלומר מחוייבות ללקוח, לעומת הבנקים שמחוייבים קודם כל לרווחים שלהם עצמם.

שירותי החברה:

ייעוץ משכנתא – החברה מציעה את הייעוץ ה”קלאסי” הכולל בתוכו ייעוץ ראשוני הבוחן את מצבו הפיננסי של הלקוח, יכולתו וצרכיו, מכרז ריביות בין הבנקים השונים – בצירוף תיקי הלקוחות האחרים שמייצגת החברה, ליווי אישי של הלקוח בעת החתימה על מסמכי ההלוואה וטיפול בבירוקרטיה הנלווית לתהליך. בסופו של התהליך החברה מוודאת כי כספי ההלוואה מגיעים לחשבון הלקוח.

מיחזור ההלוואה – החברה מציעה ייעוץ למבקשים למחזר את המשכנתא הכולל בדיקת כדאיות, מכרז ריביות, בניית תמהיל מתאים ועוד. החברה מתחייבת לקיצור משך ההלוואה או הקטנת התשלום החודשי בכל מקרה של מיחזור ההלוואה באמצעותה.

ביטוח משכנתא – התאמת הביטוח הזול ביותר עבור הלקוח מתוך ההצעות של חברות הביטוח הראל, הכשרת היישוב, מנורה והפניקס.

משכנתא לחברי קיבוצים – לחברה מחלקה ייעודית העוסקת בתחום הסבוך מאוד מבחינה בירוקרטית, המסייעת ומלווה את הקיבוצים עד לקבלת הכספים מחבריהם ואף מציעה פתרונות שגובשו בשיתוף עם הבנקים בכל הקשור לבנייה על שטחים טרם שיוכם לחברי קיבוץ.

משכנתא VIP – ייעוץ בתנאים מיוחדים ללקוחות הלוקחים הלוואות בהיקפים של למעלה ממיליון וחצי שקלים חדשים עם 25,000 ₪ פנויים לתשלום ההלוואה מידי חודש וללא היסטורית אשראי בעייתית. השירות כולל עבודה עם הצוות הבכיר ביותר של החברה, בדיקה חצי שנתית של ההלוואה בשנתיים הראשונות לאחר לקיחתה, פטור מלא מבירוקרטיה ופרוצדורות ועוד.

עבודה עם קבוצות רכישה – כיום קבוצות הרכישה פחות נפוצות ורלוונטיות מבעבר, אך החברה עדיין מציעה ליווי וטיפול בקבוצה ככלל ובלווים השונים בפרט עד לקבלת הכספים מהבנקים.

יתרונות החברה:

  • היקף פעילות גדול – כ – 5% מכלל הבקשות למשכנתא מדי חודש
  • ביצוע הבירוקרטיה במקום הלקוח
  • מהירות – 88% מהבקשות להלוואה שמוגשות למכרז מתבצעות תוך שלושה שבועות מהיום בו נפתח התיק בבנק שזכה במכרז הריביות שמבצעת החברה.
 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך