מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

עוגן – הבית של המשכנתאות

החברה הוקמה על ידי מוטי שמואלוביץ’, אשר הינו יועץ משכנתאות מומחה ואסטרטג בתחום ההתנהלות מול הבנקים. החברה הוקמה בשנת 2008 ומאז היא עוסקת ומתמחה בייעוץ, הדרכה וליווי של מבקשי משכנתא חדשה וממחזרי משכנתא, ומסייעת כל חודש לעשרות לקוחות. החברה מתמחה באסטרטגיית לקיחת הלוואה חדשה ומיחזור. חזון החברה הוא כי הלווים בהווה, בעבר ובעתיד ישלמו את הסכומים המינימאליים האפשריים ויחסכו ככל האפשר לאורך תקופת ההלוואה. החברה עובדת עם כל הבנקים העוסקים בתחום, אשר מתוכם נבחרו סניפים העומדים בסטנדרטים של שירות ומקצועיות הצוות.

שירותי החברה:

ליווי בלקיחת משכנתא חדשה – לקוחות החברה נהנים משירותיו של יועץ משכנתאות מומחה המעניק להם ליווי ואף מבצע עבורם את כל העבודה והתהליכים מול הבנקים.

מחזור משכנתא – החברה מסייעת ללקוחות לחסוך עשרות אלפי שקלים בהלוואה שלקחו ומאפשרת להם לבצע בדיקת כדאיות המיחזור  ללא תשלום.

הלוואה לכל מטרה – לקוחות המעוניינים בקבלת הלוואה לכל מטרה יכולים להסתייע בשירותי החברה, אשר מייעצת להם באילו סכומים וכיצד עליהם לקחת את ההלוואה ובנוסף דואגת ללקוחותיה לקבלת אישור על ההלוואה בתנאים המשתלמים ביותר.

משכנתא הפוכה – עוגן מעניקה ייעוץ ללקוחותיה גם בתחום הנ”ל.

פתרונות לבעיות במשכנתא – לקוחות המתמודדים עם קשיים בהחזר המשכנתא יכולים לפנות לחברה, אשר תסייע להם בהתמודדות עם המצב, תייעץ להם באיזו דרך עליהם לפעול, תעניק להם ליווי מול הבנק ותסייע להם במציאת הפתרון הטוב ביותר אשר יוביל לשיפור במצבם.

יתרונות החברה:

  •  החברה בלתי תלויה בבנקים או בחברת ביטוח כלשהיא ולכן הייעוץ אובייקטיבי ומשרת את האינטרס של הלקוחות.
  • החברה מתחייבת בפני הלקוחות לחיסכון במשכנתא ובמידה והלקוח אינו מממש את החיסכון מחזירה לו החברה את כספו (בכפוף לתנאי ההסכם בין הלקוח לחברה, כמובן).
  •  החברה מעניקה ליווי וייעוץ לאורך זמן ולא רק נקודתית, וחותרת לכך שלבסוף יוכל הלווה לנהל את ההלוואה שלקח באופן עצמאי.
 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך