מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

ייעוץ משכנתא – מהם היתרונות שהוא מעניק לך?

הרבה לווים שואלים את עצמם אם פנייה לייעוץ משכנתא היא באמת מהלך כדאי: הרי כל אחד יכול לפנות לכמה בנקים ולהתמקח איתם. כל אחד גם יכול לבנות לעצמו תמהיל ולבדוק במחשבונים מה יקרה אם הריבית תרד או תעלה ולבסוף להחליט אם לקבל את ההצעה שמונחת על השולחן או לא.

אבל האם כל אחד באמת יכול להשיג תוצאות טובות?

לצערנו לא! כי כשאנחנו פונים לבנקים יש להם כמה יתרונות משמעותיים על פנינו: קודם כל הם מחזיקים בהרבה מאוד ידע ומומחיות. דבר שני, הם יודעים למכור ולשווק לנו בדיוק מה שהם רוצים, גם כשברור שמדובר בהצעה שטובה בעיקר עבורם. ולבסוף – יש להם כוח אדם שיכול לטפל בהתנגדויות של הלקוחות ביעילות גדולה.

היות ומטרתם המרכזית של הבנקים היא הגדלת הרווחים שלהם, ברוב המקרים התוצאות טובות מאוד בשבילם ופחות טובות בשבילכם – ריביות גבוהות ממה שניתן להשיג, מסלולים לא אטרקטיביים, לקוחות שלא ממחזרים את ההלוואה כי פשוט אין להם זמן וכוחות לעבור את כל התהליך המתיש פעם נוספת.

כאן באים לידי ביטוי היתרונות הגדולים בפנייה לייעוץ משכנתא מקצועי:

א. מישהו מטפל בכם – אתם לא צריכים לדאוג לנקודות כמו בירוקרטיה, מיקוח, קפיצה מבנק לבנק ושאר הצרות שמלוות את הלווים לאורך כל הדרך. היועץ שלנו יטפל בכך במקומכם ויעשה את זה בצורה מקצועית, שתשיג עבורכם תוצאות משביעות רצון.

ב. בניית תמהיל נכון ואטרקטיבי – כשאתם לוקחים הלוואה חשוב שמצד אחד היא תהיה זולה ואטרקטיבית ומצד שני – מתאימה ליכולת ההחזר שלכם, אחרת אתם עלולים לשקוע בחובות. ייעוץ משכנתאות שכולל בניית תמהיל התפור בדיוק לפי המידות שלכם יעניק לכם שקט נפשי ויחסוך לכם סכומים משמעותיים ביותר!

ג. השגת ריביות מצויינות –  הכוח שלנו כחברה גדולה ומקצועית שמייצגת לקוחות רבים מאפשר לנו להשיג ריביות ותנאים טובים יותר מאלה שתוכלו להשיג בעצמכם. התוצאה – חיסכון גדול, לא רק בכסף אלא גם בזמן שלכם.

ד. מיחזור ההלוואה בזמן הנכון – התנאים בשוק משתנים כל הזמן, הריביות עולות ויורדות ועם השנים גם התמהיל הטוב ביותר עלול להפוך לפחות רלוונטי. ייעוץ משכנתא מאפשר לכם להישאר עם היד על הדופק ולא להחמיץ הזדמנויות פז למחזר כשהתנאים בשלים לכך.

לסיכום, ניתן  לומר שכמו בכל תחום גם כאן אפשר לעשות הכל לבד ואפשר להיעזר במומחים. אתם בהחלט יכולים להשקיע שעות בבירוקרטיה, להתרוצץ מבנק אחד למשנהו, להעלות את ההצעות שקיבלתם לכמה וכמה פורומים ולהתפלל לטוב. במקרה כזה, שימו לב לכך שהאנשים שמכונים על יד הבנקים כ”יועצים” הם בסופו של דבר אנשי מכירות של הבנק והמטרה שלהם היא לא למכור לכם בזול….

מצד שני, אתם יכולים לפנות  לקבלת ייעוץ משכנתאות מקצועי ומעמיק, לבנות תמהיל זול ואחראי וליהנות מיתרונות כמו חיסכון בזמן ובויכוחים עם פקיד הבנק. כמובן שייעוץ כזה לא יוענק לכם בחינם אבל מצד שני, החיסכון העצום הן בזמן והן בכסף בהחלט יחזיר את ההשקעה לפני שתשימו לב ובטווח הרחוק אין ספק שמהלך כזה הוא משתלם ביותר!

האם פקיד הבנק באמת מציע לכם את תמהיל המשכנתא הכדאי ביותר?

אין ספק שלא. הבנקים הם גופים רווחיים ואין להם אינטרס אמיתי לדאוג שההצעה שלהם באמת תשתלם. אמנם הם חייבים לוודא שלא תקרסו או תיכנסו לחובות, אבל כאן מסתיים תפקידם.

וכאן מתחיל התפקיד שלנו.

ייעוץ המשכנתא האובייקטיבי שאנו מעניקים מאפשר לכם:

לברר ביסודיות מהם הצרכים והיכולות שלכם – לא פעם אנחנו נתקלים בלווים שנכנסים לחובות כבדים – תכנון מקדים יכול למנוע נפילה עתידית! המטרה היא להתאים את ההלוואה למצבכם הפיננסי בהווה ובעתיד ולקחת מרווח ביטחון שיאפשר לכם להמשיך לשלם בכל תקופה בחייכם.

לבנות תמהיל משכנתא כדאי ומשתלם יותר – תוך שילוב נכון של מסלולים, ריביות ואורך תקופת ההלוואה, בהתאם ליכולות הלווים. יועצים בעלי ניסיון וראייה ארוכת טווח ייבנו עבורכם תמהיל חכם ואתם תקבלו הלוואה זולה ומשתלמת יותר מתמיד.

להשיג תנאים טובים יותר – אנחנו מעניקים לכם גב חזק מול הבנקים, בסיוע הקשרים שצברנו וכוח המיקוח הגדול שמעניקים לנו הלווים הרבים שאנו מייצגים. ביצוע מכרז ריביות משכנתא ויצירת תחרות בין הבנקים מאפשרים לנו להשיג ללקוחותינו תנאים טובים מאלה שהם היו משיגים לבדם וחוסכים עבורם סכומים משמעותיים.

לחסוך מעצמכם טפסים ובירוקרטיה – כשאנחנו מטפלים בטפסים ובריצות המתישות אתם יכולים לשבת בנחת ולראות איך מתבצעת עבורכם העבודה הקשה. את הזמן הרב שתחסכו תוכלו להשקיע במטרה החשובה באמת – תכנון החיים בביתכם בחדש!

להישאר עם יד על הדופק ולמחזר בזמן הנכון – השינויים בכלכלה הישראלית משפיעים על ההלוואה שלכם! ייעוץ משכנתא מאפשר לכם לעקוב אחר המתרחש ולבצע מיחזור ברגע הנכון על מנת להגיע לחיסכון מקסימאלי.

בשורה התחתונה ייעוץ משכנתאות הוא הדרך הטובה ביותר לחסוך בכסף, בזמן ובהתלבטויות הנלוות!

אנו מודעים להתלבטויות הרבות והחששות שהתחום מעורר ונמצאים כאן כדי לענות על כל שאלה.
פנו אלינו עוד היום ומומחי המשכנתאות שלנו יעמדו לשירותכם!

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך