מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

תחליף מקורי למשכנתא? מנסים לגייס את הסכום באמצעות תרומות

משפחת רותם מהצפון החליטה לקרוא תיגר על המערכת ולגייס את הכספים לבניית ביתה במכמנים שבגליל התחתון באמצעות תרומות של גולשים באתר “Headstart”. עד כה גייסה המשפחה כמה עשרות אלפי שקלים ואם לא תצליח לגייס את כל הסכום במועד שנקבע מראש הכסף לא יועבר אליה אלא יוחזר לתורמים. יש לציין כי המשפחה כבר לקחה משכנתא על מנת לרכוש את הקרקע ביישוב.

הרעיון של גיוס הסכום לרכישת הדירה מכספי התרומות של הגולשים הוא פשוט: במקום לשלם לבנקים ריביות והצמדות, מתכוונים בני הזוג לתרום מידי חודש שלושת אלפים ₪ (+ הצמדה למדד) לארגוני סיוע, עמותות וארגונים חברתיים וזאת בתהליך שקוף ודמוקרטי שעליו יוכלו התורמים להשפיע. כך הכסף יועבר לאנשים שזקוקים לו במקום להגיע לכיסם של בעלי ההון במדינה.

כמובן שקשה לדעת אם הפרויקט אכן יצליח והכסף הדרוש יגוייס במועד, אך דבר אחד ברור – בעיית הנדל”ן במדינה דוחקת זוגות רבים לפינה ולא מותירה להם ברירות מלבד חיפוש פתרונות יצירתיים או המשך מגורים בשכירות. לנו נותר רק לאחל לזוג החביב ממכמנים בהצלחה עם תחליף המשכנתא ולקוות שביום מן הימים מי שיהיה מעוניין ברכישת דירה יוכל לעשות זאת גם אם הוא אינו מיליונר.

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך