מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

TIM

חברת TIM מעניק שירותי ייעוץ משכנתאות למבקשי משכנתא חדשה וממחזרי משכנתא כמו גם ללקוחות המעוניינים בהלוואה לכל מטרה. מנכ”ל החברה כיהן כמנהל בנק טפחות.
החברה מציעה את השירותים הבאים:

שירותים ללווי משכנתא חדשה:

שירות MUST – השירות כולל ניתוח באופן מעמיק של יכולת ההחזר של מבקש ההלוואה, מתן המלצות למסלולים המתאימים לאותו לווה מתוך ראייה עתידית של האפשרות למיחזור משכנתא או פירעון מוקדם, פירוט עלויות ההלוואה והמקורות הכספיים העומדים לרשות הלווה וכן פירוט של המסמכים אותם יש להמציא.
שירות OPTIMUM – השירות כולל את כל השירותים הניתנים במסלול MUST ואליהם נלווים שירותים נוספים כגון ביצוע הפצה של הבקשה למשכנתא לבנקים, סיוע בטיפול בהשגת המסמכים הדרושים, בחינת הריביות וכן בחינה של העלויות הנוספות סביב ההלוואה וכדו’.

שירות לממחזרי משכנתא:

שירות REFINANCING – החברה מעניקה ליווי ללקוחות המעוניינים לבצע מיחזור משכנתא, החל בתכנון התהליך ועד לקבלת ההלוואה החדשה מהבנק, בין היתר שירותי החברה בתחום כוללים את בדיקת כדאיות המיחזור וכן בחינה של החיסכון שגלום במיחזור ההלוואה, בדיקת אמצעיו הכספיים של הלווה, הפניית הבקשה למיחזור לבנקים העוסקים בתחום וכו’.

שירות עבור המעוניינים במשכנתא לכל מטרה:

שירות ADVANTAGE מסייע ללקוחות המעוניינים בלקיחת משכנתא לכל מטרה לתכנן את ההלוואה ולבדוק את היתכנותה, לבחור את מסלולי ההלוואה המתאימים ביותר, להחליט על משך זמן ההלוואה להחזר ולהגיע לתוצאות האופטימליות מבחינת הלווה.

יתרונות החברה:

  • ייעוץ בלתי תלוי, בזמן ובמקום הנוחים ללקוח.
  • מומחי החברה היו בעלי עמדות בכירות במערכת הבנקאית בעברם, ולכן ניתן לומר כי הם מכירים את המערכת מבפנים.

.

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך