מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

משכנתא והשינויים בעולם הדיור

שינויי המחירים בשוק והשפעתם על הכיס של כולנו: מי שמתכונן לקנות דירה ולקחת משכנתא בעתיד הקרוב מביט בציפייה ובדאגה לעבר מחירי הדירות. האם יעלו? האם ירדו? האם השוק יתקרר? או יתחמם? הספקולציות רבות ובעוד שעיתוני הכלכלה מדווחים על התמתנות בשוק, נראה כי הרוכשים חשים שלא חל שינוי של ממש.

כתבה שפורסמה ב”דה מרקר” טוענת כי אנחנו מצויים בשלב האחרון של עליות שהחלו עוד בשנת 2005 ושברו שיאים בשנים 2009 – 2010. לפי מדד המתבצע בשיתוף בין “דה מרקר” ל”יד2″ ברוב הערים שנבחנו עלו המחירים רק בכמה אחוזים בודדים (שנתית), בכשליש מהן אף חלה ירידת מחירים (חודשית). אך האם מדובר בבשורה של ממש עבור הרוכשים העתידיים?

בכתבה צויינו ערים שבלטו בעליות המחירים שלהן ובניהן טבריה, קריית אתא, הרצליה ורמת גן. עוד צויין כי איזור חיפה והקריות ספג עליות של ממש. לעומת זאת בערים הגדולות – תל אביב וירושלים, צויינה עליית מחירים קטנה מאוד וברחובות ונתניה שרשמו עליות מחירים בשנים האחרונות נרשמה דווקא ירידת מחירים שנתית.

בפני לוקחי המשכנתאות ממשיכה לעמוד ההתלבטות האם להישאר על הגדר ולחכות שהמחירים יירדו או לקחת הלוואה עכשיו, במיוחד לאור מחירי השכירות העולים. התשובה היא אינדיבידואלית לכל רוכש, אך אין ספר שהיום יותר מתמיד חשוב לעקוב אחרי המצב לפני שמבצעים פעולה כלשהיא.

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך