מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

משכנתאקל, מקבוצת משכנתאברוקר – יועצים וברוקרים למשכנתאות בע”מ

משכנתא – אחת ההחלטות הגורליות בחיינו. כ – 70% מאיתנו, מידי חודש במשך כ-15-20 שנה מרגישים את השפעתה של החלטה זו בדרך אשר אינה משתמעת לשתי פנים – דרך חשבון הבנק.

לאחרונה, לעיתים קרובות מבעבר, אנו שואלים את עצמנו האם נכון לקחת משכנתא באופן עצמאי, ללא ייעוץ בלתי תלוי, מקצועי ואובייקטיבי?

משכנתאקל הוקמה כמענה לשאלה זו, לאחר צבירת ניסיון רב שנים בתחום.

במהלך יותר מעשור וחצי, בעלי והנהלת החברה נלמדו כל פרטי הפרטים של התחום בידי בעלי והנהלת החברה.

משכנתאקל, מקבוצת משכנתאברוקר – יועצים וברוקרים למשכנתאות בע”מ, באה לעסוק בתחום באופן מעמיק ורחב מאי פעם.

לחברתנו ניסיון רב במתן שירותים שוטפים לועדי עובדים של החברות המובילות במשק בתחומי הרפואה, ההיי-טק, התקשורת, שוק ההון ועוד.

בעלי והנהלת החברה נחשבים למובילי דעה בתחום ומשמשים כמנהלי פורומים ומומחים בכלי תקשורת שונים, כגון: “בנקרייט”, “נדלניוז”, “קהילות”, “תפוז”, “אקונומיסט” ועוד.

שירותי משכנתא ברוקר הם אובייקטיבים, מאחר והחברה אינה תלויה בבנק זה או אחר. המודל עליו הם מבוססים ידוע בשם “Mortgage Broker”.

השירות הינו אישי וכולל:

שלב 1: ניתוח מעמיק של הפרופיל הפיננסי של הלקוח.

שלב זה כולל את בדיקת התנהלותו הפיננסית של הלקוח בעבר, אבחון תזרים המזומנים של משק הבית בהווה ובניית תחזיות והשערות לגבי השינויים הצפויים בעתיד.

שלב 2: מתן ייעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי, בחינת ובחירת תמהיל המשכנתא האופטימאלי עבור הלקוח.

בשלב זה ייבחנו תקופת וסכום ההלוואה, גובה התשלום החודשי, מסלולי משכנתא שונים, יכולת הפירעון המוקדם, יציבות – ובו זמנית גמישות בהתנהלות המשכנתא ועוד, תוך התאמת כל הגורמים הללו אך ורק לצרכיו של הלקוח.

שלב 3: עריכת מכרז ריביות ממצה בין הבנקים וחברות הביטוח. מטרת המכרז היא השוואה בין הצעות המשכנתא השונות לשם בחירת ההצעה האופטימלית עבור הלקוח וקבלת האישור העקרוני הסופי, המיטיב ביותר עם הלקוח מבחינת התנאים: הריביות, ההוצאות הנלוות ורמת השירות.

שלב 4: ייצוג הלקוח וליוויו בתהליך פתיחת התיק וחתימה על המסמכים במוסד הפיננסי הנבחר בהתאם לתוצאות המכרז ודרישות הלקוח. השגחה על תהליך הביצוע – הפעולות, הרישומים והביטחונות הנדרשים לשם קבלת ההלוואה.

להתייעצות ראשונית עם יועץ משכנתאות ובדיקת הסכום אותו ניתן לחסוך במשכנתא, מלאו טופס יצירת קשר או חייגו חינם: 1-800-811-811

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך