מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

EMI

EMI היא חברת ביטוח ישראלית מקבוצת AIG העולמית, אשר החלה לפעול בארץ משנת 1998. החברה עוסקת בביצוע ביטוחי משכנתאות ואשראי, וזאת כענף בודד (Monoline בלעז) ומבטחת בנקים למשכנתאות, בנקים מסחריים וגופים פיננסיים המעניקים הלוואות משכנתא.

לחברה רישיון מהמפקח על הביטוח, המאפשר לה לעסוק ב”ביטוח אשראי למגורים המובטח במשכנתא”. המדובר הוא על ביטוח שמעניק שיפוי לגופים המעניקים משכנתא, במקרים בהם הלוואת המשכנתא, כלומר ההלוואה שניתנה ללווה בגין שיעבוד נכס נדל”ני שנועד למגורים לא נפרעה, וגם לאחר מכירת הדירה ששימשה כבטוחה להלוואה עדין נותר נזק – כלומר הבנק או הגוף שהעניק את ההלוואה לא זכה לקבל את כל כספיו.

EMI מאפשרת לבנקים להעניק הלוואות משכנתא באחוזי מימון גבוהים של עד 95% ללא ערבים (אלא שכיום, לאור השינויים שחלו במצב הכלכלי, מדובר על אחוזים נמוכים יותר שמוכנים הבנקים להעניק). כך מאפשר הביטוח לאנשים שאין ברשותם הון עצמי גבוה לרכוש דירה ולקבל הלוואה, וזאת בין אם מדובר על לווים הרוכשים את דירתם הראשונה או על משפרי דיור/רוכשי דירות להשקעה.

שירותי החברה:

החברה מציעה שני מסלולים עיקריים: EMI Classic ו – EMI Gold.

מסלול EMI Classic מיועד ללווים בעלי היסטוריית אשראי ללא רבב, ותק של חצי שנה בעבודה לפחות (או לחלופין רצף תעסוקתי) והכנסה משפחתית נטו מתאימה לקבלת הלוואה באחוזי המימון האמורים. הפרמיה מחושבת על פי סכום (גובה) ההלוואה ותקופת ההלוואה.

מסלול EMI Gold מאפשר ללווים המציגים נתוני אשראי טובים במיוחד כגון היסטוריית אשראי ללא רבב, ותק של לפחות שנתיים במקום העבודה לשני בני הזוג, הכנסה מינימאלית (נטו) העומדת על 20,000 וכו’, ליהנות ממשכנתא באחוז מימון גבוה ותנאים מועדפים. הפרמיה מחושבת על פי אחוז המימון וסכום (כלומר גובה) ההלוואה

חברת EMI עומדת בפני סגירה מוחלטת

כיום, עקב תקנות בנק ישראל האוסרות על לקיחת משכנתא בשיעור הגבוה מ – 75% משווי הנכס, חברת EMI הפכה לבלתי רלוונטית ולמעשה מטפלת רק במקרי עבר וצפויה להיסגר לחלוטין כשאלה יסתיימו.

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך