מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

מדריך משכנתא – כל המידע על התהליך, המסמכים והשגת תנאים משתלמים

הנדל”ן יורד, הנדל”ן עולה אבל הלוואה אחת תמיד נשארת – המשכנתא. כולם זקוקים לה, אף אחד לא אוהב אותה וכמעט אין מי שלא מחכה להיפטר ממנה, בקיצור…. אם במקום מדריך משכנתא היינו כותבים מדריך ללקיחת דירה בלי הלוואות היינו זוכים ללא מעט אוהדים…..

האם התהליך חייב להיות מסובך כל כך?

בהחלט לא!

אולי תופתעו לגלות שאחת הבעיות הרציניות של לא מעט לווים היא לא ההלוואה עצמה, החוב המעיק או נדודי השינה בלילות. הבעיה המרכזית שלהם היא לא פחות מאשר חוסר ידע בתחום! הבנקים מציעים שפע של מסלולים ואפשרויות, על הדרך הם מטרטרים את הלקוחות בנבכי הבירוקרטיה הישראלית ולקינוח עושים להם בית ספר בתורת המיקוח והויכוח. אם נהיה כנים, פקיד הבנק שלכם ממש לא מעוניין שתקראו את מדריך המשכנתא שלנו, וזאת על מנת שהוא יוכל למכור לכם הלוואה רווחית… עבור הבנק.

ולמרות כל זאת – לא מעט לווים נכנסים לעיניין בעיניים עצומות – בלי ידע או תכנון, והתוצאה – הרבה כאב ראש, לא מעט בלאגן ולעיתים קרובות הלוואות שיוצאות מכלל שליטה. אתם בהחלט לא רוצים להיות לווים כאלה –כי מי שמחליט לקחת אחריות וללמוד את התחום לפני שהוא קופץ למים מגלה שההלוואה יכולה לעבוד גם לטובתו. אחרי הכל, מדובר בהלוואה הכי זולה שתקבלו אי פעם – וכאן מדריך המשכנתא שלנו נכנס לתמונה:

אספנו עבורכם את כל הנושאים החשובים ביותר – כל מה שחובה לדעת לפני שניגשים לבנקים. מדריך המשכנתא שלנו יאפשר לכם לעבור על השלבים השונים בדרך להלוואה, להבין מה קורה בתחום ואיך תוכלו להשיג הלוואה טובה יותר, משתלמת יותר ובעיקר – כזו שמתאימה לצרכים שלכם ושל המשפחה. במקביל תלמדו על המסמכים שתצטרכו להשיג, על תהליכים חשובים בדרך ואפילו על הסיכונים הכרוכים בעניין.

לקחתם משכנתא בעבר? זה הזמן לשדרג! אנחנו נסייע לכם להבין שאתם לא כבולים להלוואה באזיקים של ברזל. אפשר לשנות, לעבור, לשפר ואפילו לחסל את ההלוואה לפני הזמן, לפעמים זה כדאי ומומלץ. השאלה היא מתי ואיך ואנחנו כאן כדי לענות!

אז כן, גם לכם מגיעה לכם הלוואה בתנאים מעולים. אבל כדי שזה יקרה אתם חייבים לפעול. קריאת מדריך משכנתא היא שלב חשוב בדרך לתוצאה המיוחלת וככל שתדעו יותר כך תוכלו להתמודד עם כל מצב. במילים אחרות – השכן שלכם אולי יופתע כשהוא יגיע לבנק, אתם לא.

לסיכום נמליץ לכם לעבור על כל הנושאים המוצגים במדריך – בלי דילוגים. נכון, הזמן שלכם יקר, אבל גם ההלוואה עלולה להיות יקרה מאוד כשלא יודעים לקראת מה הולכים. בסופו של דבר, מדובר בידע שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס. כמובן שאם יתעוררו שאלות נוספות תמיד תוכלו לפנות לפורום שלנו או לדפים המרחיבים על הנושא, אבל בתור התחלה כדאי להתוודע למושגי הבסיס.

פרק א’ – מתכוננים למשכנתא

היקף המשכנתא – הסכומים הדרושים לכם
מרכיבי המשכנתא
אחוז מימון המשכנתא
בחירת בנק למשכנתאות

פרק ב’ – תנאים, מסלולים ומושגי יסוד

מסלולי משכנתא
לוחות סילוקין
ביטוח משכנתא

פרק ג’ – מאישור עקרוני ועד קבלת משכנתא

קבלת אישור עקרוני
מסמכים ובירוקרטיה
תעודת זכאות

פרק ד’ – איך משיגים משכנתא טובה יותר?

השוואת משכנתאות
מכרז ריביות
ייעוץ משכנתא

פרק ה’ – מעקב אחר המשכנתא

מיחזור משכנתא
גרירת משכנתא
פירעון מוקדם
עמלת פירעון מוקדם
פיגור בתשלום המשכנתא

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך