מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

מכרז ריביות משכנתא – היתרונות שהוא מעניק לכם בהשגת ריביות אטרקטיביות

כל מי שמתעתד לקחת משכנתא נתקל בתופעה: בנק א’ מציע ריבית של 4% בעוד בנק ב’ מציע ריבית של 4.3% על אותו מסלול בדיוק! אין ספק כי ההבדלים בין הבנקים הם המפתח למיקוח והשגת תנאים טובים יותר בהלוואת המשכנתא שתיקחו, אך כאן עולה השאלה כיצד אכן משיגים ריביות אופטימאליות במאמץ מינימאלי?

לפני שנענה על השאלה, חשוב להבין: בהלוואה בהיקפים גדולים הנלקחת לתקופות ארוכות גם הבדלים קטנים בגובה הריבית עלולים לעלות לכם לא מעט. ההבדל בין %3.5 ל – 3.7% נראה קטן על הנייר אך כשהוא צועד איתכם חודש אחר חודש במשך 25 שנה הסכומים הופכים למשמעותיים למדי. אין ספק כי לכם כלקוחות יש אינטרס ברור להשיג את ההצעה הזולה ביותר. על מנת להגיע להצעה כזאת תוכלו, כמובן, לנסות להתנצח ולהתמקח עם הבנקים בעצמכם, או לחלופין – לפנות לחברת ייעוץ משכנתא מקצועית שתבצע עבורכם מכרז ריביות בין הגופים המעניקים משכנתא.

מהם היתרונות שבביצוע מכרז ריביות באמצעות חברת ייעוץ משכנתא?

כוח מיקוח גדול

בשונה מלקוח בודד הפונה לבנק, מאגדת חברת ייעוץ משכנתא תיקים של לקוחות רבים. אנו מטפלים מידי שבוע בפניות של מאות לקוחות. כאשר קבוצה בסדרי גודל כאלה פונה לבנקים באופן מסודר ומאוגד הם יעשו כל שביכולתם שלא להחמיץ את ההזדמנות העסקית הנקרית בדרכם ולכן יהיו מוכנים להציע תנאים טובים מהרגיל. כאן נעוץ יתרונו המרכזי של מכרז הריביות – המאפשר לנו להשיג עבור לקוחותינו תנאים טובים מאלה שיקבלו אם יפנו לבנקים בעצמם.

פטור מהתמקחות

לא אוהבים להתמקח? אתם לא לבד. רבים מרגישים שלא בנוח להתמקח עם הבנקים, לאחרים אין זמן, סבלנות ולפעמים – אין את הטאצ’ הנדרש להשגת תנאים טובים במשא ומתן. ביצוע מכרז ריביות באמצעות חברה מקצועית בתחום פוטר אתכם מכל העניין ומאפשר לכם להשיג ריביות נמוכות במיוחד בלי להשקיע מאמץ מיוחד.

חיסכון בזמן

במקום לבזבז זמן בהתרוצצויות ממלווה אחד למשנהו, התמקחות, בדיקות מעמיקות, השוואות וטרטורים תוכלו לשבת בנחת בביתכם ולהמתין לתוצאות מכרז הריביות שהתבצע בידי מקצוענים בתחום.

מכרז ריביות – איך זה עובד?

כאשר לקוח פונה אלינו אנו בונים לו קודם כל תמהיל משכנתא אופטימאלי לא רק מבחינת עלויות אלא גם מבחינת התאמה למצבו הכלכלי ולצרכים של אותו לווה. יש לווים שיכולת ההחזר שלהם גבוהה, לווים אחרים ניחנו ביכולת החזר נמוכה אך צפויים לבצע פירעון מוקדם וכדו’ – או במילים אחרות – כל לווה לגופו.

לאחר שאנו בונים את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר אנו פונים לבנקים, עורכים מכרז ריביות ומקבלים מהם את הצעותיהם השונות, כאשר הפנייה נעשית ברמה יומית. כחברה המייצגת מאות לקוחות מידי שבוע, יכולת המיקוח שלנו מול אותם בנקים היא גדולה! מטבע הדברים אף בנק לא מעוניין לפספס הזדמנות לעבוד מולנו (ומול מאות לקוחות פוטנציאליים) ולכן הריביות שבאפשרותנו להשיג עבור אותם לקוחות טובות יותר!

ההבדלים אפשריים בין הריביות שתקבלו

עדיין מתלבטים לגבי חשיבות ביצוע מכרז ריביות? זה הזמן לעמוד על ההבדלים בין האפשרויות בתחום.

ראשית, כידוע, ישנם מספר מסלולי משכנתא ראשיים אותם ניתן לשלב בתמהיל: משכנתא בריבית קבועה לא צמודה, משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד, משכנתא בריבית משתנה צמודה למדד, משכנתא צמודה למט”ח ומסלול הפריים.
כמובן שההבדלים בין הבנקים יכולים להתקיים בכל אחד מהמסלולים, ולכן חשיבות ביצוע מכרז ריביות היא גדולה! בהחלט ייתכן מצב שבזמן שבנק אחד מציע לכם ריבית קבועה של 3.1 בנק אחר יציע לכם ריבית של 3.3. מכרז ריביות יוודא שבסופו של דבר תקבלו את ההצעות הטובות ביותר ביחס למסלולי ההלוואה שנבחרו.

יתרה מכך, חשוב להבין שעל גובה הריבית שתוצע לכם משפיעים נתונים שונים כגון אורך התקופה, אחוז המימון ומצבכם הפיננסי. אלא שכאשר הבנק נתקל בקבוצה גדולה של לקוחות הוא מוכן ללכת לקראתם גם אם הם לא שייכים למשפחת אריסון. הסיבה פשוטה למדי: אף בנק לא מעוניין לפספס כמות גדולה של לקוחות, ולכן לקבוצה מאוגדת יש כוח שאין ללקוח בודד. מכרז ריביות המאגד קבוצת כזאת הוא יעיל לאין ערוך מביצוע סקר שוק כיחידים וכאן נעוץ היתרון המרכזי שבעניין.

ממחזרים משכנתא? מכרז ריביות בא לעזרתכם

לווים רבים מחליטים למחזר את המשכנתא בשלב זה או אחר של חיי ההלוואה. הסיבות מגוונות, החל מעלייה/ירידה בהוצאות או בהכנסות וכלה בירידת ריביות בשוק. מכרז ריביות יכול לסייע לממחזרי ההלוואה להגיע לריביות טובות במיוחד, בדיוק מאותן סיבות שצויינו לעיל. כאשר אותם לווים מגיעים לבנק כחלק מקבוצה רבת עוצמה הם זוכים לתנאים משופרים לעומת לקוחות בודדים, ובסופו של דבר עשויים לחסוך עשרות אלפי שקלים במיחזור המשכנתא שלקחו.

ההבדל בין ממחזרי משכנתא ללוקחי הלוואה חדשה נעוץ בעובדה שעל ממחזרי משכנתא לסגור את ההלוואה הישנה ולהחליפה בהלוואה חדשה, אך כמובן שבדומה ללווים חדשים גם ממחזרים מעוניינים בהלוואה אטרקטיבית – וכאן נכנס לתמונה מכרז הריביות.

מכרז ריביות – להשיג את התנאים הטובים ביותר במצב הנוכחי

כידוע שוק המשכנתאות בפרט ועולם הכלכלה בכלל נתונים לשינויים רבים. לרוב השינויים לא קורים בין ליל, אך במצטבר הם מתגלים בדרך כלל כמשמעותיים והרי גורל באשר ללוקחי המשכנתאות.

דוגמא למצב המתואר היא ריבית הפריים, שכיום שיעורה נמוך מאוד לעומת שיעורה בעבר, אולם ההערכות מדברות על כך שהיא עתידה לעלות ואף לחזור לרמתה בשנים עברו. אמנם מסלול זה מושפע קודם כל מהריבית שקובע בנק ישראל, אך כמובן שאסור לשכוח להוסיף אליה מרווח – שכיום הוא שלילי – כלומר אחוז שמופחת מריבית בנק ישראל. ייתכן שאתם ברי מזל והבנק יחליט מרצונו הטוב להציע לכם את המרווח הטוב ביותר, ואולם ייתכן שיוצע לכם מרווח קטן יחסית (למשל פריים מינוס 0.8, בתקופה בה ניתן להשיג פריים מינוס 1). כמובן שתוכלו להתמקח ולהתווכח ולא מובטח לכם שאכן תשיגו את התנאים המיטביים אך במידה ופניתם לחברה המבצעת מכרז ריביות הרי שהיא תוכל להשיג עבורכם את המרווח האופטימאלי מבלי שתידרשו להשקיע בכך מאמץ.

למרות שגם אם הצטרפתם למכרז ריביות אין לכם פטור מהתעדכנות שוטפת במצב השוק, הרי שאתם יכולים להיות רגועים – חברת ייעוץ משכנתא מקצועית יודעת מהם שיעורי הריביות שניתן להשיג בכל תקופה נתונה ויש לה את הכוח והיכולת להפעיל לחצים על הגופים המלווים. מי שיוצא נשכר מכל העניין הוא כמובן אתם – הלווים, שזוכים להלוואה בתנאים מיטביים ובמינימום טרחה!

מדוע ישנם אנשים שמשיגים ריביות טובות מהרגיל? ואיך גם אתם תוכלו להשיג אותן?

נתחיל בהתחלה: בשוק המשכנתאות, כמו בכל שוק אחר, צריך לעשות סקר שוק ולהתמקח. במקרים רבים בנק א’ יציע לכם ריבית טובה יותר מבנק ב’, ולכן התפקיד שלכם הוא ללכת למספר בנקים עם תמהיל שנבנה מראש ולבדוק מה הם מציעים.

השלב הבא הוא מיקוח, ויכוח ועימות ההצעות השונות אחת מול השנייה – הבנקים, אחרי הכל, מעוניינים שתיקחו את ההלוואה שלכם דווקא אצלם ובהחלט יכול להיות שהם יציעו לכם ריבית נמוכה יותר אם יחשבו שהדבר ישכנע אתכם להפוך ללקוחותיהם.

החיסרון העיקרי בכל התהליך הזה הוא הזמן והתרוצצות שכרוכות בו. בנוסף, לקוחות עם נתונים פיננסים טובים בדרך כלל ישיגו ריביות טובות אך למי שהנתונים שלו קצת פחות טובים… גם מיקוח עלול שלא לעזור.

איך פותרים את הבעיה?

פונים לחברה מקצועית שתבצע עבורכם מכרז ריביות משכנתא!

חברה מקצועית ובעלת ניסיון המעסיקה את טובי המומחים בארץ יכולה להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר וזאת מבלי שתיאלצו לרוץ, להתמקח, להתווכח ולהשקיע זמן ומאמצים מיותרים.

מתלבטים? אנו עושים את המיטב עבור לווי המשכנתאות הפונים אלינו:

כוח צרכני גדול – זה שם המשחק. אנחנו מצליחים להשיג תנאים טובים יותר עבור לקוחותינו מאחר ואנחנו מאגדים מספר רב של לווים ולא קיים בנק שמעוניין להפסיד כל כך הרבה לקוחות פוטנציאליים! זוהי הסיבה המרכזית שמכרז ריביות המשכנתא שלנו כה אפקטיבי.

חיסכון משמעותי בזמנכם היקר – כפי שכבר ציינו, כדי להשיג תנאים טובים יותר צריך ללכת מבנק לבנק, לקבל הצעות שונות, לחזור שוב לבנקים, לעמת הצעות וכן הלאה. אנחנו נבצע עבורכם את כל התהליך ובכך לא רק נחסוך לכם הרבה מאוד זמן אלא גם נגדיל את האפקטיביות ונשיג תוצאות טובות מאלו שהייתם משיגים בעצמכם.

ניסיון רב בתחום – היות ומדובר בתהליך חד פעמי, מרבית הלקוחות מגיעים לתחום ללא כל ניסיון קודם. אנו מנצלים את הידע, הניסיון והקשרים שצברנו כדי לבנות עבורם את התמהיל הטוב ביותר בתנאים הטובים ביותר והתוצאות מדברות בעד עצמן.

מתכוונים למחזר את המשכנתא? גם כאן אתם יכולים להשיג יותר!

מכרז ריביות משכנתא לא מיועד רק למי שלוקח הלוואה חדשה. אם לקחתם הלוואה בעבר ואתם מעוניינים למחזר, ביצוע מכרז ריביות יכול להביא לכדי שדרוג משמעותי בתנאים ובגובה הריביות, ואנחנו כאן כדי לוודא שתקבלו את ההצעות הטובות ביותר.

בשורה התחתונה, משכנתא היא הלוואה שמלווה אתכם במשך שנים רבות, ולכן שיפור בריביות ובתנאים יכול לחסוך לכם סכומים גדולים.

נשמח לסייע לכם להשיג הלוואה משתלמת יותר – פנו אלינו עוד היום!

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך