מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

וויז’ן ייעוץ כלכלי לפרטים ועיסקיים

החברה מתמחה בפתרונות למשקי בית, עסקים וחברות בהתמודדות עם הקשיים הכלכליים שמזמן המשק הישראלי. החברה מחזיקה ביכולת לאבחן את צרכיו המדויקים של הלקוח תוך מתן פתרונות יצירתיים והתייחסות לשינויים החלים בתנאי השוק. החברה מציעה פתרונות הנוגעים לכל ענפי הפיננסים בישראל כמו גם פתרונות לפיתוחם, ניהולם ומינופם של עסקים בארץ.

החברה מהווה גוף בלתי תלוי במוסדות השונים המעניקים משכנתא ומתחייבת עבור לקוחותיה כי תשיג את הלוואת המשכנתא הכדאית ביותר עבורם, וזאת מבלי שיידרשו להשקיע מאמצים ולעסוק בבירוקרטיה.

שירותי החברה בתחום הם:

א. בדיקת משכנתא קיימת – צוות המומחים של החברה בודק עבור הלקוחות את האפשרות לחסוך כספים על ידי מיחזור המשכנתא ומעניק להם המלצות באשר להמשך הדרך.

ב. ייעוץ אישי לפני לקיחת ההלוואה – צוות החברה נפגש עם הלקוחות בזמן ובמקום הנוח עבורם, עורך בדיקה של הפרופיל הפיננסי של הלקוחות ומציג להם את האפשרויות לקבלת ההחלטות הנכונות.

ג. טיפול בביצוע המשכנתא באופן מלא – בנוסף לשירותים שפורטו לעיל מבצעת החברה סקר מול הבנקים ומנהלת את המשא ומתן מולם, ולבסוף – מביאה בפני הלקוח את ההצעה הטובה ביותר עבורו.

ד. טיפול בקשיי משכנתא – פריסת חובות – החברה מסייעת ללקוחות הנתקלים בקשיים בתשלום ההלוואה ומטפלת עבורם בפריסת החובות מול הבנק, הקפאה זמנית של ההלוואה, הארכת תקופת ההלוואה והפחתת חובות מול עורכי הדין.

יתרונות החברה:

  •     ייעוץ בלתי תלוי בגופים המעניקים משכנתא.
  •     הפגישה נערכת במקום ובזמן הנוחים עבור הלקוח.
  •     טיפול גם בלקוחות שנקלעו לקשיים בתשלום הלוואה קיימת.
 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך