מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

יועץ משכנתאות. לבנות תמהיל אופטימאלי – לחסוך סכומים משמעותיים

בין אם כבר התחלתם בבירורים לגבי לקיחת משכנתא ובין אם אתם בתחילת הדרך בוודאי שמתם לב שהנושא מסובך יותר ממה שחשבתם. הבנקים מציגים בפנינו מגוון לא קטן של מסלולים ואפשרויות, מציעים לנו פגישה עם “יועץ משכנתאות” (כלומר קבלת ייעוץ מאחד מפקידי הבנק) ובעצם אומרים לנו – אנחנו נעזור לכם לבחור משכנתא שתתאים לכם כמו כפפה ליד ואפילו תשתלם בטווח הרחוק. אלא שאותם בנקים נמנעים מלהציג בפנינו את המציאות האמיתית: סה”כ מדובר בגופים עסקיים שחייבים להרוויח עלינו. אם הם לא ירוויחו הם בהחלט יהיו בצרות…

המסקנה הבלתי נמנעת היא שאנחנו כלקוחות צריכים להגן על האינטרסים שלנו, להתמקח ולוודא שבאמת קיבלנו הצעה משתלמת, והעיקר – לא לסמוך על יועץ המשכנתאות של גוף לא אובייקטיבי!

העיניין הוא שרובנו לא מחזיקים בתואר ראשון בכלכלה ולכן לא קל לנו לבחור באפשרות הנכונה. לא מדובר רק על חיסכון כספי, אלא גם על לקיחת משכנתא שנוכל לעמוד בה בטווח הקצר והארוך, כזאת שלא תפיל אותנו ותגרום לנו לאבד את הבית ואולי עוד כמה נכסים על הדרך.

כאן נכנס לתמונה ייעוץ המשכנתאות האובייקטיבי שלנו: יועץ המשכנתא שאנו נעמיד לרשותכם הוא מקצוען שטובתכם עומדת לנגד עיניו. הוא אובייקטיבי ואינו מעוניין ברווחים של הבנק – אלא ברווחים שלכם. הוא לא ינסה “למכור” לכם מסלולים שאינם מתאימים לכם ולא ילחץ עליכם ללכת על עסקה שתפגע בכם בטווח הרחוק. הוא נמצא שם כדי שאתם תחסכו כמה שיותר.

פנייה ליועץ משכנתאות מעניקה לכם מספר יתרונות חשובים:

  •  ידע עצום – אין טעם לחזור על הקלישאה, כיום ברור לכולם שידע הוא כוח. ליועצי המשכנתאות שלנו יש את כל הידע והניסיון הנדרש לבניית תמהיל משכנתא טוב, מתאים ומשתלם.
  • כוח מיקוח – אנחנו מייצגים לקוחות רבים מידי יום, שבוע, חודש ושנה. נתון זה מעניק לנו כוח מיקוח משמעותי שבא לידי ביטוי כשאנחנו מבצעים מכרז משכנתאות בין הבנקים השונים, ובסופו של דבר מאפשר ליועץ המשכנתאות שלנו להציע לכם ריביות נמוכות יותר.
  •  הבנה של השוק – עולם הבנקאות בפרט ושוק הדיור בכלל מתאפיינים בשינויים תמידיים. הריביות עולות ויורדות, המחירים משתנים ובנק ישראל קובע תקנות שונות ומשונות שעלולות להשפיע על הכיס של כולנו. רק יועץ משכנתא מקצועי יכול לרדת לעומקם של כל התהליכים המתרחשים ולפעול בהתאם.
  •  חיסכון בזמן – רוב הלקוחות לא ממש נהנים להתרוצץ בין כמה בנקים, למלא פרטים בירוקרטים בכל מיני מוסדות לא יעילים ולבזבז הרבה מאוד זמן. השירות שאנחנו מציעים לכם כולל לא רק בניית תמהיל על ידי יועץ משכנתאות אובייקטיבי אלא גם טיפול בבירוקרטיה ובמיקוח, כך שהשקעת הזמן שלכם היא מינימאלית והתוצאה – מקסימאלית.
  •  שקט נפשי – איך תדעו שלקחתם הלוואה שלא תכביד עליכם בעתיד? יועץ משכנתא יבנה תמהיל שמתאים לא רק לצרכים העכשוויים שלכם אלא גם לצרכים העתידיים, תוך התחשבות ביכולות שלכם וכל זאת מתוך ניסיון של שנים בעבודה עם לקוחות כמותכם!

בשורה התחתונה היתרונות הללו מסייעים ליועץ המשכנתאות שלנו לחסוך לכם הרבה מאוד כסף והבונוס הוא החיסכון המשמעותי בזמן, בלילות ללא שינה וכן, גם בכאב ראש.

רוצים לשפר משכנתא קיימת? גם כאן יועץ משכנתאות יוכל לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים!

מיחזור משכנתא עשוי להיות משתלם מאוד עבורכם. לפעמים קיצור תקופת ההלוואה, שינוי בתמהיל או הורדת ריביות יכולים לעשות את ההבדל בין הלוואה בינונית למשכנתא חסכונית. יועץ משכנתא מקצועי מטעמנו יבחן את ההלוואה, הנתונים שלכם והאפשרויות בשוק הנוכחי ויתאים לכם תמהיל נכון יותר בהתאם למצב בשוק ולמצבכם הכלכלי.

האם הייתם נותנים לאדם זר לקבל במקומכם את אחת ההחלטות החשובות בחייכם?

כמובן שלא.

אז מדוע לתת לפקיד הבנק לקבל במקומכם את ההחלטה הפיננסית החשובה בחייכם?

אנשים רבים רצים לבנק ברגע שהם מחליטים לרכוש דירה, בלי תכנון מוקדם או אסטרטגיה כלשהיא ולקינוח הם גם בולעים בצמא את דברי יועץ המשכנתאות של הבנק שמבטיח להם את ההלוואה הטובה ביותר.

הבעיה היא שהנאמנות של אותם פקידים נתונה קודם כל ולפני הכל…. לבנק, בוודאי שלא לווים. והתוצאה – התמהיל והריביות שהם מציעים ללווים משרת את האינטרס העיקרי של הבנקים למשכנתאות – להרוויח ככל האפשר. למעשה, היועץ של הבנק הוא לא יועץ כלל אלא איש שיווק משופשף, שמטרתו למכור לכם הלוואה יקרה ככל האפשר.

איך מתגוננים?

פונים ליועץ משכנתא אובייקטיבי!

רק אדם שדואג לאינטרסים שלכם יכול לבנות עבורכם תמהיל הלוואה זול ולהשיג את הריביות הטובות ביותר.

אילו יתרונות יועץ משכנתאות מקצועי מציע לכם?

ניסיון רב שנים – אתם אולי רוכשים את הדירה הראשונה בחייכם, אבל יועץ מנוסה כבר טיפל בעשרות ומאות פניות של לקוחות בעבר והוא יכול לרתום את כל הניסיון שלו כדי להוביל אתכם בבטחה להלוואה הזולה ביותר.

ידע והיכרות עם הנעשה בשוק – עולם הפיננסים משתנה ללא הרף ויש לכך השפעה נרחבת על ההלוואה שתיקחו. תוך זמן קצר מסלול מסויים עשוי להפוך לכדאי ממסלול אחר ותקנות חדשות של בנק ישראל עלולות להפוך את הקערה על פיה בכל זמן נתון. יועץ מקצועי נשאר כל הזמן עם היד על הדופק, יכול לזהות מגמות בשוק ולבנות את תמהיל המשכנתא שלכם בהתאם.

דאגה לאינטרסים של הלקוח – בשונה מהמשווקים המנוסים של הבנקים, יועץ אובייקטיבי דואג אך ורק לאינטרסים שלכם: ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלו והוא ישקיעו את מיטב זמנו ומרצו כדי לגרום לכך לקרות.

כוח מיקוח – יועץ משכנתא שעובד עבור חברה מקצועית ומצליחה שמייצגת לקוחות רבים רותם את כוח המיקוח של לקוחותיו מול הבנקים ויכול להשיג עבורם תנאים טובים בהרבה, שהרי אף בנק לא מעוניין לוותר על כל כך הרבה לווים פוטנציאליים.

הייעוץ שלנו ניתן על ידי על ידי מומחי המשכנתאות הטובים בארץ!

אנחנו מציעים לכם את שירותם של יועצי משכנתאות מקצועיים ומנוסים, שמוכנים לצאת לקרב על ההלוואה שלכם ויעשו הכל כדי שתקבלו הלוואה טובה, זולה ומתאימה למצבכם הפיננסי.

פנו אלינו עוד היום!

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך