מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

HomeWise – הום ווייז

קבוצה של כלכלנים משפטנים, אשר על שורותיה נמנים כעשרה עורכי דין ומומחי אשראי ומשכנתאות. הקבוצה הוקמה בשנת 2003 ועוסקת בתכנון, גיוס וניהול אשראי בנקאי לכל מטרה – הניתן כנגד שעבודו של נכס נדל”ני. הקבוצה עובדת הן עם חברות והן עם לקוחות פרטיים. בין שנת 2003 לשנת 2009 העניקה הקבוצה את שירותיה ללמעלה מ – 2,300 לקוחות.

הקבוצה פועלת במספר תחומים מרכזיים: נדל”ן מסחרי, קבוצות רכישה, משקי בית (רכישת נכס למגורים), ובחינה משפטית של הסכמי ההלוואה.

שירותי הקבוצה:

הקבוצה מספקת שירותים לשלוש קבוצות עיקריות: משקי בית, יזמי נדל”ן מסחרי וקבוצות רכישה.

אשראי משק בית – הקבוצה מלווה משפחות המעוניינות ברכישת דירה למגורים. שירותי הקבוצה בתחום כוללים היכרות עם צרכיה ומאפייניה של המשפחה, בניית הסכם המשכנתא האופטימאלי עבור המשפחה מתוך התייחסות לנתוניה וניהול התהליך מול הבנק – עד להשלמת העסקה. השירות כולל טיפול בתהליכים הבירוקרטים השונים בהם כרוכה לקיחת המשכנתא.

אשראי נדל”ן מסחרי – הקבוצה מעניקה ליווי ליזמי נדל”ן בביצוע רכישות של נכסים למטרות עסקיות. שירותי הקבוצה כוללים ביצוע של סיעור מוחות במטרה לבחון את כדאיות העסקה ואמצעי המימון, מציאת מימון זול עבור היזמים המתאפיין בתנאי אשראי טובים, סיוע בסגירה של עסקת המכירה של הנכס – המתבצעת לאחר השבחתו, ואף מתן ליווי לרוכשים הפוטנציאליים של הנכס.

קבוצות רכישה – הקבוצה עוסקת במימון ושיווק של קבוצות רכישה ומלווה יזמים בתחום. שירותי הקבוצה בתחום ניתנים בהתייחס להיבטים השונים של התחום כגון ההיבט המשפטי והיבט השיווקי – מיתוגי (כולל שיווק בפועל של הנכסים).

יתרונות:

  •     הקבוצה אינה מקבלת תגמול כל שהוא ממוסד פיננסי זה או אחר או מהבנקים, ואין לה כל העדפות בתחום. שכר הטרחה נגבה מהלקוחות בלבד – כך שייעוץ המשכנתא הניתן הוא בלתי תלוי, ולא מתקיים ניגוד עניינים.
  •     הקבוצה אינה מחויבת למכסה כלשהיא של בקשות למשכנתא המופנות לבנקים. כל עסק או משפחה נבחנים אישית, בנפרד.
  •     הקבוצה מורכבת ממומחים שהינם בוגרי המערכת הבנקאית.
  •     במידה ו – Homewise לא סיפקה ללקוח אישור להסכם הלוואה בפועל –הוא לא נדרש לשלם עבור השירות.

 

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך