מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

MIM – מידע ישיר למשכנתא

החברה הוקמה בשנת 2002 והיא עוסקת בליווי הלוואות משכנתא. החברה עובדת מול כל הבנקים בתחום וכן מול גופים נוספים המעניקים הלוואות, ומעניקה את שירותיה ללקוחות פרטיים ועסקיים.

שירותי החברה:

לקיחת משכנתא חדשה – החברה עורכת מכרז ריביות על בסיס שבועי על מנת להשיג את הריבית הטובה ביותר ובפני הלקוח מוצגות מספר אפשרויות של מסלולים בהתאם לנתונים שהציג. בנוסף דואגת החברה לטיפול בכל התהליכים הבירוקרטים הכרוכים בהלוואה, וכל שעל הלקוח לעשות הוא לחתום על הסכם ההלוואה ולקבל את הכספים מידי הבנק.

מיחזור משכנתא – שירותי החברה בתחום כוללים בדיקה מקיפה באשר לכדאיות המיחזור, וזאת בהתאם לתנאים שבאפשרותה של החברה להשיג עבור לקוחותיה בבנקים השונים. לאחר מכן מוציאה החברה אישור עקרוני על גובה הריבית שמוכן הבנק להעניק ללקוח ומטפלת בבירוקרטיה. השירות מלווה על ידי עו”ד. ללקוח יש אפשרות לקבל הערכה ראשונית שתאפשר לו לברר האם אכן גלום חיסכון כספי במיחזור ההלוואה, וזאת ללא תשלום.

ביטוחי משכנתא – נוסף לשירותים האחרים מתמחה החברה בנושא ביטוחי המשכנתא, ומייצגת את כל חברות הביטוח הפועלות בתחום. תהליך החלפת הביטוח מתבצע ישירות מול הבנקים בידי חברות הביטוח, ואולם ללקוח ישנה אפשרות לקבל את פוליסת הביטוח על מנת שיוכל למסור את פרטי הביטוח כבר בעת החתימה על הטפסים בבנק.

קבוצות לחץ מול הבנקים – החברה מאפשרת ללקוחות העומדים בפני לקיחת משכנתא חדשה או מיחזור הלוואה קיימת להצטרף לקבוצת לחץ (בהתאם למאפייניהם האישיים). מדובר בקבוצות הומוגניות אשר החברים בהן דומים מבחינת מאפייני הסיכון אותם לוקחים הבנקים בחשבון כאשר הם הבוחנים מהי הריבית הנמוכה ביותר שהם יכולים להעניק ללקוח זה או אחר.

משכנתא לעסקים – בדומה לעבודה מול הלקוחות הפרטיים מעניקה החברה שירותים גם לעסקים המבקשים לקחת הלוואה חדשה או למחזר משכנתא קיימת, ומאפשרת להם להוזיל את עלויות ההלוואה.

באתר החברה ניתן לבצע השוואת ריביות אותן קיבלו לקוחות הבנקים השונים.

יתרונות החברה:

  • החברה בלתי תלויה בבנק או בגוף מלווה אחר.
  • החברה עובדת עם כל הבנקים בתחום ועם כל החברות המעניקות ביטוח משכנתא.
  • לחברה וותק של מספר שנים בתחום, והיא אחת החלוצות בנושא.
 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך