מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

הוקם איגוד יועצי משכנתאות בישראל

בהודעה לעיתונות שפורסמה על ידי לשכת המסחר נמסר כי לאחרונה הוקם בלשכת המסחר איגוד יועצי משכנתאות, במטרה לקדם הן את תחום הייעוץ והן את העוסקים במלאכה. בין היתר יפעל הארגון להסדרה ופיקוח על התחום בשוק הפרטי ובבנקים, להגברת המודעות הציבורית לתחום הייעוץ האובייקטיבי ולקידום הקוד האתי בתחום.

הארגון הוקם על ידי מספר חברות ייעוץ ולתפקיד המנכ”ל נבחר רונן עקיבא, מנכ”ל חברת ארד משכנתאות. בהודעה הובאו דבריו של עקיבא, שמסר כי התחום משפיע על כלל המשק וכעת הוא פרוץ ולכן בהחלט חשוב וראוי להסדירו.

כיום, לדבריו, כל אחד יכול לקרוא לעצמו “יועץ” מבלי שיחול כל פיקוח על מעשיו וצעדיו וכתוצאה מכך עלול להיגרם נזק ללווים שייעזרו בשירותיהם של יועצים לא מקצועיים.

בהודעה הובאו גם דבריו של ערן טל, מנהל התחום באיגוד לשכת המסחר, שציין כי הסדרת התחום תקבע סטנדרטים כגון השכלה ועמידה בבחינות, שיחייבו את כל מי שיהיה מעוניין להעניק ייעוץ משכנתא, במיוחד לאור העובדה שמדובר בהחלטה פיננסית משמעותית כל כך.

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך