מת"ן משכנתאות היא זכיינית בלעדית לייעוץ משכנתא לעובדי החברות המובילות במשק:
מחויבים לכללי אמון הציבור
ImunHaCibur
מת"ן - החברה הגדולה בישראל לייעוץ משכנתאות
  • למת"ן משכנתאות מוניטין של 6 שנות ניסיון במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה והיא מעניקה ייעוץ משכנתאות בהיקף של כמיליארד שקלים בשנה
  • החברה זכיינית בלעדית של כ- 600,000 בתי אב באמצעות גופים וחברות מהמובילים במשק
  • מידי יום אנו יוצרים מהפיכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים ומאפשרים לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים, ראויים והוגנים התואמים לצרכיהם

בנק מזרחי למשכנתאות

 

נכון לכתיבת שורות אלו נחשב בנק מזרחי למשכנתאות לבנק המחזיק בנתח הגדול ביותר בתחום. כמובן שעובדה זו אינה מחייבת כי הבנק יציע לכם את הריביות הטובות ביותר ולכן אין להסתפק בקבלת הצעה מהבנק הנ”ל.

סקר שוק מומלץ גם כאשר אתם לקוחות בנק מזרחי, לעולם אין לדעת היכן תוכלו לקבל תנאים אופטימאליים, ומכל מקום – הצעה טובה שתקבלו מבנק אחר עשויה לסייע לכם בהתמקחות מול הבנק.

בסופו של דבר, אם אתם מעוניינים לקבל את התנאים המיטביים יהיה עליכם לבצע בירור מקיף והדבר נכון גם לגבי מזרחי טפחות למשכנתאות וגם לגבי כל בנק אחר ממנו תקבלו הצעה, כך שזה הזמן לשנס מותניים ולקבל מספר הצעות לפני קבלת ההחלטה.

מה הבנק מציע?

משכנתא מותאמת לקוח – באתר בנק מזרחי מבטיח הבנק ללקוחותיו “הלוואה תפורה למידותיהם” המתחשבת בתנאי השוק המשתנים כמו גם בצרכיה ובמקורות המימון של המשפחה.

הערה: לפני שאתם פונים לייעוץ בבנק מזרחי למשכנתאות (או בכל בנק אחר), אתם מוזמנים לקרוא על שירותי ייעוץ המשכנתא שמציעים הבנקים, וזאת על מנת לגבש החלטה מושכלת ונכונה בנושא.

הטבות – הבנק מצהיר כי הוא מעניק הטבות שונות ללווים כגון הטבה בפתיחת חשבון משולב – שילוב בין נטילת משכנתא לפתיחה של חשבון עו”ש ללקוחות שמשכורתם עומדת על 4000 ₪ לפחות. לדברי הבנק, לקוחות שיפתחו חשבון כזה יזכו לקבל תנאים “מועדפים” בהלוואה כמו גם בהטבות שונות בפתיחת חשבון בנק ובניהולו.

סדנת משכנתאות – הבנק מציע סדנה חינמית (ללא התחייבות מצד המשתתפים)

מידע באתר האינטרנט – אתר האינטרנט של בנק מזרחי מציע מידע רב ללווים, כולל מבוא לתחום והסברים אודות נושאים מרכזיים כמו הלוואה לזכאים, ביטוח ועוד.

מסלולי משכנתא רגילים ומיוחדים

כמו כל בנק אחר, גם מזרחי מציע לכם את המסלולים הבאים: צמודת מדד בריבית קבועה, צמודת מדד בריבית משתנה, צמודה למט”ח ומסלול פריים. כמובן שההמלצה היא לשלב בין כמה מסלולים ולא “להמר” על מסלול בודד שהריביות בו עלולות לנסוק.

לצד מסלולים אלה מציע הבנק ללקוחותיו שורת אפשרויות המאוזכרות באתר תחת שמות שונים כגון:

תשלום חודשי גמיש – מסלול הנותן ללווים של בנק מזרחי למשכנתאות אפשרות לתכנן הלוואה עם החזר חודשי משתנה בהתאם לשינויים החלים בצרכיהם וביכולת ההחזר החודשית. יש לציין כי מדובר במשכנתא צמודת מדד בריבית קבועה.

תשלום חודשי מופחת – משכנתא עם אפשרות לגרייס בתחילת תקופת ההלוואה. הגרייס יכול להיות חלקי (כלומר מצב בו הלווים דוחים את החזר קרן ההלוואה למועד מאוחר יותר ובמשך תקופה משלמים רק את הריבית) או גרייס מלא (דחייה הן של הקרן והן של הריבית). הלוואה זו ניתנת במגוון מסלולים.

אפשרויות יצירת קשר עם הבנק

נוסף על המוקד הטלפוני, ניתן להגיש בקשה לקבלת ההלוואה דרך אתר האינטרנט של בנק מזרחי טפחות.

 
כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
התגובה שלך